06-07 Kasım Yedigöller Sonbahar Rüya Kampı

Yedigöller dünyanın en güzel tabiat parklarından birisidir.İçinde barındırdığı endemik bitki ve ağaç çeşitleri ile muhteşem bir görsel şölene sahip bölgedir.Sonbaharda Yedigöller rengarenk olur. Evet yanlış duymadınız! Yapraklar sarı-kırmızı-yeşil-altın sarısı derken muhteşem bir görselliğe bürünür.

05 Kasım Cuma Gecesi 22.00 Hareketli

350 TLSüper Fiyat

19 Gün Sonra

Tur DetaylarıMERGEZ TOURİSM

06-07 Kasım 1 Gece Çadır Konaklamalı Yedigöller Sonbahar Rüya Kampı-Mergez  Macera Turizm

YEDİGÖLLER DÜNYANIN EN GÜZEL TABİAT PARKLARINDAN BİRİSİDİR.İÇİNDE BARINDIRDIĞI ENDEMİK BİTKİ VE AĞAÇ ÇEŞİTLERİ İLE MUHTEŞEM BİR GÖRSEL ŞÖLENE SAHİP BÖLGEDİR.SONBAHARDA YEDİGÖLLER RENGARENK OLUR.  EVET YANLIŞ DUYMADINIZ! YAPRAKLAR SARI-KIRMIZI-YEŞİL-ALTIN SARISI DERKEN MUHTEŞEM BİR GÖRSELLİĞE BÜRÜNÜR.YEDİGÖLLERDE KAMP HER YIL BİZİM OLMAZSA OLMAZIMIZ VAZGEÇİLMEZİMİZDİR. GECE YAKTIĞIMIZ KAMP ATEŞİ ETRAFINDA, ÇAY KAHVE EŞLİĞİNDE SOHBETLER EDER O GECENİN TADINI ÇIKARTIRIZ.DOSTLUKLAR PEKİŞİR ,SIKINTISI OLAN DOSTLARIMIZ 2 GÜNDE OLSA O SIKINTILARINI DERTLERİNİ UNUTUR VE ANLARIZ Kİ YAŞAMAK NEFES ALMAK ÇOK GÜZEL..

İşte böyledir YEDİGÖLLER.Mergez  Macera Turizm olarak Yedigöllere defalarca giderek her gittiğimizde en başta aldığımız o mutluluğu defalarca hissediyoruz.Mutlu oluyoruz,huzur buluyoruz OH BE DÜNYA VARMIŞ diyoruz.Sizlerde bu güzelliklerden mahrum kalmayın.

Yedigöllerde 1 gece çadırda yatacağız.Çadırı olmayan dostlar kişi başı 100 tl extra vererek bizden çadır kiralayabilirler.2 arkadaş 3 arkadaş yada 4 arkadaş-aile olarak çadırlarımızda kalabilirsiniz.Tek katılan dostlarımız tek başına kalabilir.Ertesi gün Yedigölleri birlikte dolaşacağız ve birçok sonbahar resimleri çekeceğiz ...

Kahvaltı:
Bolu da ilk sabah meşhur çorbacımızda kahvaltımızı yapacağız. Size ait.

Öğlen yemeği:
Yedigöller'e çıkmadan önce yapacağımız alışverişte yemek için malzemelerinizi almalısınız.

Kamp Alanında Diğer Öğün Yemekler:

Pazar günü kamp alanında sabah kahvaltısını yaptıktan sonra Yedigöller de fotoğraf gezisi yapacağız.Daha sonra Mersin'e doğru dönüşe geçeceğiz. Dönüş yolunda Yedigöller çıkışında gözleme-sucuk ekmek-köfte ekmek yapan yerler var.Dönüş yolundaki bu tesislerde öğlen yemeğinizi yiyebilirsiniz.Size ait.

Hareket Saatleri Ve Tarihi: 05 Kasım Cuma Akşamı Hareket;

22.00-Mezitli belediyesi(eski belediye)
22.05-Vipol
22.15-Vatan bilgisayar
22.20-Hacıbaba önü pozcu
22.25-Kapalı spor salonu
22.30-Eski devlet hst
23.05-Tarsus nusret karşısı

NOT:Tekrar Ediyoruz Çadırı olmayanlar bizden kişibaşı 100 tl karşılığında çadır kiralayabilir. Çadırın zeminine serilecek mat yada kalın çul benzeri şeyler getirip çadırın altına serebilirsiniz.Üstünüze Soğuk geçirmeyen uyku tulumu alabilirsiniz.Uyku tulumu almayanlar 1 adet altına 2 adet üstüne battanıye getırmeli.2 arkadaş kalacak iseniz battanıye sayısını aranızda bölüşebilirsiniz..

KALIN KIYAFETLERİNİZ OLSUN SOĞUK OLACAK.

MERGEZ  MACERA TURIZM ile kamp bambaşka bir duygudur. MERGEZ  MACERA Turizm kamp alanında sizlere kolayliklar sağlar.Neler mi ? 

*Kamp Alanındaki sıcak suyunuz,

* Ateşiniz (Kamp ateşi akşam 19.00 da yakılır gece yarısı  02.00 da söner)

*Semaverde çayınız ,

*Yedigöller giriş ücretiniz ,

*Mersin -Yedigöller ,Yedigöller- Mersin Özel tur aracı ücretiniz ,

*Kamp boyunca yakacağınız odunlar,

*Mergez Güleryüz ve kalitesi dahildir.

SORU: Biz hiç çadırda kalmadık güvenli mi?

CEVAP: Çadırların fermuar ile yer arasında 30 cm yükseklik vardır. Çadırlar parça parça kurulmaz.Çadırın altı ile üstü birdir.Hepsi tüm olarak kurulduğu için kenarı köşesi deliği olamaz.Yani börtü böcek fermuarinizi kapattığınız sürece hicbir yerden giremez.

Deneyimli olmanıza gerek yok bizler 7/ 24 sizlere yardım edeceğiz. Ekip arkadaşlarımız çadırlarınızı kurmakta yardımcı olacaktır.Çadir kampı Mergez le bambaşka güzel...

Not: Çadır kamp alanımızdaki semaver altına odun atmayı ve suyunun kaynayıp kaynadığını herkes kontrol etmeli.Çaylari demlerken 1 kişiden beklenilmemelidir. Yani Çadır kampında herkes birbirine yardım etmelidir. Herkes bir uçtan elini işe atmalı aksi halde yardım etmeyenler çay içemez sıcak su kullanamaz :))

ÖNEMLİ NOT: TURLARIMIZA KATILMAK İÇİN EN AZ 2 DOZ AŞI ZORUNLUDUR. AŞI OLMAK İSTEMEYEN KATILIMCILARIMIZ TURDAN 48 SAAT ÖNCE PCR TESTİ YAPTIRMALIDIR. YAPILAN TEST NEGATİF İSE  BU TESTİ BİZE ULAŞTIRMANIZ GEREKLİDİR. BÖYLELİKLE TURULARIMIZA KATILABİLİRSİNİZ.

SORU2:ALIŞVERİŞTE NELER GEREKLİ KAÇ ÖĞÜN YEMEK YİYECEĞİZ?  NASIL YİYECEĞİZ?

CEVAP: Cuma akşamı çıkıp cumartesi sabah direk sabah kahvaltısı için Bolu merkezde Bolu çorbacısında çorba içeceğiz.Size ait.Çorbacıdan sonra kamp alışverişi için markete gideceğiz.

Bunun dışında kamp alanına öğlen ulaşacağımız için öğlen yemeği-akşam yemeği ve ertesi günkü sabah kahvaltılıklarınızı almalısınız. Mersin'e doğru giderken yedigöller çıkışında gözleme-sucuk ekmek-köfte ekmek yıyeceğiniz yerler mevcut.Dönüş yolunda yedigöller çıkışında bu bahsettiğimiz yerlerde yemek yiyeceğiz size ait.

SORU 3: ATEŞTE PİŞİREBİLECEĞİMİZ YİYECEKLER ALMALI MIYIZ?

CEVAP: Kamp ateşi akşam 19:00 dan geceyarısı 02:00 kadar yanacaktır.Sizler ateşle akşam getirdiklerinizi pişirebilirsiniz.Bizler Izgara getireceğiz.

SORU 4: YİYECEK ÖNERİNİZ NEDİR?  NELER ALALIM?

CEVAP: SUCUK-TAVUK-ET-KÖFTE MAKARNA GİBİ YIYECEKLER ALABILIRSINIZ.BUNLARIN KAPALI STREÇTE OLMASI GEREKLİDİR.HAVA SOĞUK OLACAĞI İÇİN ALACAĞINIZ ETLER BOZULMAYACAKTIR.

Yeme içme ücretleri size aittir..

Tur ücreti: 350 tl olup katılım için kişi başı 200 tl kapora zorunludur..

Not4: Kamp alanında Wc ve Su mevcuttur.

KAMP BOYUNCA SICAK SUYUNUZU VE ÇAYINIZI SÜREKLİ OLACAK TARAFIMIZDAN KARŞILANACAKTIR.AYNI ZAMANDA KAMP GECESİ YAKACAĞIMIZ ODUNLARI MERSİNDEN SATIN ALIP ARACIMIZA KOYUP GIDECEĞİZ.BUNLAR BİZE AİT OLACAKTIR.

Kampta Yanınızda Olması Gerekenler:

1-Kamp çadırı

2-Çadırın içine zemine sereceginiz Mat yada Sert Kilim

3-1 altınıza 2 üstünüze Battaniye Gece 4 derece civarında olacak.Yada soğuğu geçirmeyen uyku tulumu

4-Sabun,Islak mendil,Pecete,Dişmacunu ve fırçası,Tuvalet kağıdı,

5-Tek kullanımlık DEĞİL Kendinize ait 2 tabak-2 çata-2 bıçak-2 Kaşık-2bardak

6- Bir torba kömür(Herkes 1 poşet kömür alacak.Kamp alanında ortak kullanacağız)

7-Fener

8-Kamp Sandalyesi

9-KALIN KIYAFETLER-BOT-ELDİVEN-BAŞINIZA ÜŞÜMEMENİZ İÇİN YÜN ÖRGÜ VE ATKILAR (Ateş başında sırtınıza alacağınız ince battaniye çok iyi olacaktır)

10-Çayınız,Kahveniz

11-ÇOOK ÖNEMLİ KALİTELİ BİR YAĞMURLUK

NOT 5: Tek kullanımlık Bardak tabak getirmeyiniz.Amacimiz çevreye az zarar vermek değil.Kendi tabaginizi ve getiriniz yikayip kullanabilirsınız.

Akşam kamp alanındaki ateşte dilediginizi pisirebilirsınız.

KAMP KURALLARI:

Kesinlikle Çevreyi kirletmeyiniz,Kamp alanında yüksek seste müzik dinlemeyiniz,23.00 dan sonra müzik dinlemek yasaktır.

Ateş başında sohbet edeceğimiz için sesten rahatsız olanlar kamp çadırlarınızı uzağa kurmalısınız.

Ücrete dahil olan hizmetler:

*Türsab Belgeli Araçlar İle Seyahat

*Bölgeye Özel Uzman Rehber

*Mergez Turizm Kalitesi Ve Güleryüzlü Ekibi

*Göreceğimiz Güzellikleri Aşağıdaki Resimlerde Paylaşıyoruz.Lütfen Sayfamızın En Altına Kadar Bakmayı Unutmayınız!

Not: Kapora verip rezerve yapan katılımcılarımızdan daha sonraki günlerde iptal durumu olursa veya etkinlik günü gelmez ise verdiği kaporası yanacaktır. Kaporanızı başka turlarımızda kullanamazsınız 

***mail:mersingezginleri@gmail.com

***web:google Mergez Turizm yazınız.

***facebook:Mergez turizm

Fiyat: 350 TL

Gidiş:  05 Kasım Cuma 22.00
Dönüş: 07 Kasım Pazar 22.00

Fiyatımıza: “Ulaşım + Bölgeye Özel Profosyonel
Rehber + Seyahat Sigortası ” Dahildir.

Gezilecek Yerler:

  • Yedigöller
  • Büyük Göl
  • Nazlı Göl
  • Dilek Çeşmesi
  • Şelale
  • Gölcük Tabiat Parkı

Fiyata Dâhil Olmayan Hizmetler (İsteğe Bağlı):

  • Tur Boyunca İkramlar Hariç Yiyecek Ve İçecekleriniz.
  • Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Katılım için Kişi Başı 200 TL Kapora Zorunludur.

FOTOĞRAFLAR06-07 Kasım Yedigöller Sonbahar Rüya Kampı

Mergez Tourism ile ilgili fotoğraflar. Siz değerli gezginlerimizi de harika bir zaman geçireceğiniz bu rüya gibi tura bekliyoruz.

0531 551 88 75 0531 551 88 75
  ONLINE TEKLİF