Muğla-Dalyan-AzmakTekne-Köyceğiz-Yuvarlakçay-Toparlar Şelalesi-İztuzu Plajı Turu

Mergez Turizm İle Muhteşem Güzelliklere Adım Atmaya Devam Ediyoruz. 1 Gece Muhteşem Harika Havuzlu Otel Konaklaması ile Bu Turumuzu Kaçırmayın!

30 Ağustos Cuma 19.30 Hareketli

4300 TLSüper Fiyat

42 Gün Sonra

Tur DetaylarıMERGEZ TOURİSM

30 AĞUSTOS - 01 EYLÜL 1 GECE  MUHTEŞEM OTELİMİZDE KONAKLAMALI YUVARLAKÇAY-KÖYCEĞİZ-DALYAN-İZTUZU PLAJI-TOPARLAR ŞELALESİ-AKYAKA-AZMAK ÇAYI TURU-YOĞUN İSTEK ÜZERİNE...

Bu yaz Mergez Turizm ile harika geçecek. En uygun fiyat ve hizmet kalitesi ile bu özel turlarımızı kaçırmayınız...

Sayfamızın en altına inip otelimizin ve diğer gideceğimiz bölgelerin fotoğraflarına bakmayı unutmayın.

Program: 30 Ağustos Cuma akşamı 19.00 'da belirtiğimiz duraklardan sizleri alıp Antalya üzerinden gideceğimiz turumuza başlıyoruz. Anatalya'ya kadar yol üzerindeki il ve ilçelerden bu özel turumuza katılabilirsiniz.

31 Ağustos Cumartesi  sabah saatlerinde Yuvarlak Çay bölgesine 09:00 gibi ulaşıyoruz. Burada alacağımız harika kahvaltımızdan(extra fiyatı paylaşılacaktır)  sonra yorgunluğumuzu atmak üzere dinleniyoruz. Kahvaltıdan sonra bu muhteşem ötesi restoranımızda bol bol yüzme fırsatınız olacak. Özellikle sizlere özel hazırlanmış salıncaklardan buz gibi sulara atlayabileceksiniz. Burada yaklaşık 1 saatlik serbes zamanımız olacak.

Serbest zamandan sonra turumuza devam ediyoruz. Doğanın kalbinde kolay kolay diğer firmaların bilmediği muhteşem bir şelaleye gidiyoruz. Bu şelalenin görsellerinide aşağıda paylaşıyoruz. Toparlar Şelalesi. Buraya ulaşmak için ana yoldan yaklaşık 500 metre bir yürüyüş yapacağız. Yürüyüşten sonra artık o buz gibi sulara atlama vakti geldi. Burada vereceğimiz 1 saatlik serbest zamanda doğanın kalbinde harika bir şelalede yüzme fırsatınız olacak.

Doğanın ve yüzme keyfinin tadını çıkardıktan sonra Akyaka mevkiine doğru gitmek üzere yola çıkıyoruz. Burada o meşhur akvaryum gibi olan Azmak çayında tekne (extra fiyatı paylaşılacaktır) turumuz olacak. Buradaki tekne turumuz yaklaşık 25 dakika sürecektir. Tekne turumuzdan sonra Akyakada vereceğimzi serbest zamanda Akyaka nın sahilinde ve çarşısında gezebilecek ve yemeğinizi istediğiniz yerden yiyebileceksiniz.

Akyaka dan sonra artık otelimize doğru gitmek üzere yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik zamandan sonra otelimize yerleşeceğiz. Otelimiz Dalyan da olup bölgenin en iyi otelidir. Otelimizde birden çok havuz bulunup otele yerleştikten sonra otelde havuz keyfine devam edebilirsiniz.

Bu turumuz 1 gece konaklamalı olup sadece sabah kahvaltısı tur ücretine dahildir. Oteller artık akşam yemeği hizmeti vermiyorlar. Akşam yemeğini hep birlikte dışarı çıkıp o muhteşem Dalyan sahilini gezerken serbest zamanda istediğiniz yerde yiyebileceksiniz. Otelden DALYAN VE ÇARŞI YAKLAŞIK 1 KM  UZAKLIKTADIR. Yürüyerek gideceğiz. İsteyen odasına internet uygulamalarından yemek getirtebilir.

01 Eylül Pazar:

Otelde alacagımız kahvaltıdan sonra teknemize binip(extra fiyatı paylaşılacaktır) çamur banyosu yapmak üzere köyceğiz göletine doğru ilerliyoruz. Çamur banyosu kişi başı fıyatı paylaşılacaktır.(extra) Çamur banyosundan sonra Meşhur İztuzuplajıan doğru teknemiz ile gidiyoruz. Teknemizle Dalyan dan ilerlerken Kaunos Kral mezarlarını tekneden görebileceksiniz. İztuzu plajına ulaştıktan sonra burada yüzmek için serbest zaman vereceğiz. Burası Türkiyenin en büyük kum plajı .4,5 km.  Caretta carettalarının yuva merkezi.

İztuzundaki yüzme molasından sonra tekrar teknemize biniyoruz ve öğle yemeği yiyeceğimiz o güzel restoranımıza gidiyoruz. Burada Tavuk ve Balık 2 ana yemek seçeneği olmak üzere açık büfe meze çeşitlerimizin bulunduğu resotanımızdan yemeklerimizi yiyeceğiz. Buradaki öğle yemeği ücreti ....tl size ait. 

Öğle yemeğimizi yedikten sonra otobüsümüze doğru ilerleyip artık dönüşe geçiyoruz. Birbirinden güzel harika unutulmaz anılar ile dönüşe geçiyoruz.

Hareket Yerleri Ve Duraklar:

19:30- Eski Devlet Hastanesi Karşısı 

19:35- Kapalı Spor Salonu Karşısı

19:40- Pozcu Navona Otel Karşısı

19:50- Vipol

19:55-Soli Center Önü

Soliden sonra Antalya ya kadar ana yol üzerinden sizleri belirttiğiniz duraklardan alabiliriz.

AKARYAKIT AŞIRI  FİYAT ARTIŞI İLE YÜKSELİŞE GEÇERSE AKARYAKIT FARKI  KATILIMCILARIMIZ ARASINDA  PAYLAŞTIRILACAKTIR.

Ücrete dahil olan hizmetler

* Mersinden ulaşım

* Muhteşem Otelimizde 1 Gece Konaklama

* Otelimizde Açık Büfe Sabah Kahvaltısı

* Türsab belgeli araçlar

* Seyehat Sigortanız

* Araç içi sıcak içecekler

* Rehberlik

• 18 yaşından küçükler ancak velisi refakatinde katılabilir.

***mail:mersingezginleri@gmail.com,
***web:www.mergezturizm.com
***face:Mergez turizm

Fiyat: 4300 TL

Tur Tarihimiz;

Gidiş: 30 Ağustos 2024 Cuma 19:30

Dönüş: 01 Eylül'ü  02 Eylül Pazartesiye Bağlayan Gece 05:00 gibi Mersin'e Varış

Fiyatımıza: “Ulaşım + Bölgeye Özel Profosyonel
Rehber + Seyahat Sigortası +1 Gece Konaklama + 1 Sabah Kahvaltısı ” Dahildir.

Gezilecek Yerler:

 • Yuvarlak Çay
 • Toparlar Şelalesi
 • Azmak Çayı
 • Azmak Tekne Turu
 • Akyaka Sahili Ve Çarşısı
 • Kral Kaunos Kaya Mezarları
 • Dalyan Akşam Gezisi
 • Köyceğiz Çamur Banyosu
 • İztuzu Plajı
 • Dalyan Tekne Turu

Fiyata Dâhil Olmayan Hizmetler (İsteğe Bağlı):

 • Yeme İçme Ücretleri (Otel Dışındaki)
 • Tekne Turu Ücretleri
 • Çamur Banyosu
 • Otel  Kahvaltı Dışındaki Tüm Öğün Yemekleri
 • Tur Ücreti (4300 tl ) Dışındaki harcamalarınız
 • Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Katılım için Kişi Başı 2000 TL Kapora Zorunludur.

FOTOĞRAFLARMuğla-Dalyan-AzmakTekne-Köyceğiz-Yuvarlakçay-Toparlar Şelalesi-İztuzu Plajı Turu

Mergez Tourism ile ilgili fotoğraflar. Siz değerli gezginlerimizi de harika bir zaman geçireceğiniz bu rüya gibi tura bekliyoruz.

0531 551 88 75 0531 551 88 75
  ONLINE TEKLİF